НОВІ РОБОТИ

ПОРТРЕТИ, КАРТИНИ, СТАТТІ І ВІДЕО 2024 РОКУ


Портрет Марка. Подарунок від сина дідусеві і бабусі, що цінують мистецтво. Полотно 60х80 см, олія.
До дитячих портретів >>>


Портрет Робіна. Портрет кращого британського режисера 2022 року Робіна Барнвела, який працює в ВВС. В Україні з командою Юрія Задорожного, Maria Lebedieva, Victoria Novikova відзняли документальний фільм для європейського телебачення про викрадення росіянськими високопосадовцями з окупованих територій українських дітей "Putin and Ukraine's Stolen Children", в якому і художник Віталій Рубан брав участь. Портрет на пам'ять про піврічну співпрацю замовив Юрій, якого Робін називав "май юкрейніан браза". Полотно 50х70 см, пастозний акрил, олія.
До портретів >>>
До пастозних портретів >>>
До публікацій >>>


Портрет Діани, Вікторії і Поліни. Портрет рідних сестер в білих класичних платтях. Полотно 60х80 см, пастозний акрил, олія.
До дитячих портретів >>>


Rosenlaui. Вільна копія роботи старого майстра-художника Alexandre Calame в пастозному стилі з прописом деталей. Полотно 30х40 см, пастозний акрил, олія, 2024 рік.
До копій старих майстрів >>>


Портрет Таїси. Дитячий портрет з українським характером до дня народження. Перший подарунок для дитини, який при належному зберіганні служитиме десятки років. Полотно 30х40 см, пастозний акрил, олія.
До дитячих портретів >>>


Жіночий портрет. Портрет замовлений європейцем на подарунок. Полотно 50х70 см, пастозний акрил, олія.
До портретів >>>


Портрет Дарини. Цей портрет замовив дідусь, який сам пише пейзажі і натюрморти в імпресіоністському стилі олійного живопису, для своєї онуки. Він спробував створити портрет самотужки, але результат не вдовольнив його. Дідусь вирішив довірити написання портрета художникові, який пише портрети. Результат можна звірити з фотографією Дарини у лівому верхньому куточку портрета. Полотно 40х50 см, пастозний акрил, олія. Ця робота теж демонструється у 2024 році.
До дитячих портретів >>>


Портрет Анастасії. Портрет дівчинки з корзинкою квітів - дитячий пастозний портрет. Портрет замовив тато для своєї доньки, якій на момент дарування портрета виповнилося 8 років. На портреті Анастасію зображено в 5-річному віці. Полотно 40х40 см, пастозний акрил, олія. Робота минулого року, але демонструється у 2024 році.
До дитячих портретів >>>