НОВІ РОБОТИ

ПОРТРЕТИ, КАРТИНИ, СТАТТІ І ВІДЕО 2023 РОКУ


Ранок в Карпатах. Полотно 80х60 см, пастозний акрил, олія, 2023 рік.
До пейзажів >>>


Портрет Олени. Пастозний з прописом деталей портрет гарної жінки на тлі річки - подарунок коханій дружині від чоловіка - жіночий пастозний портрет. Полотно 60х70 см, пастозний акрил, олія, 2023 рік.
До портретів >>>
До пастозних портретів >>>


Портрет Ярослава. Подарунок власнику Академії Заблоцького Ярославу Заблоцькому від вдячних працівників. Полотно 50х70 см, олія, 2023 рік.
До портретів >>>


Портрет Наталії. Жіночий пастозний портрет на замовлення. Подарунок хлопця для своєї коханої дівчини. Незважаючи на те, що портрет завдяки майстерній роботі професійного фотографа вийшов цікавим, художник не є прихильником будь-яких наколок на людському тілі, бо Бог через Вітхий заповіт рекомендує всім людям не робити цього: «І не робіть на тілі своїм нарізу за душу померлого, і не робіть собі наколеного напису. Я – Господь!» (Левіт 19:28). Полотно 50х70 см, пастозний акрил, олія, 2023 рік.
До портретів >>>
До пастозних портретів >>>


Портрет Ірини. Юрій замовив портрет для своєї дівчини вже вдруге. Ще не дружини, а тільки дівчини:) Полотно 40х60 см, акрил, олія, 2022 рік.
До портретів >>>


Осінні Карпати. Східниця. Полотно на ДВП 60х40 см, пастозний акрил, олія, 2023 рік.
До пейзажів >>>


Сторінка з ознайомлювальними робочими поетапними процесами письма над різними картинами: сучасними природними, сільськими і місцевими пейзажами, тваринами, натюрмортами, копіями старих і сучасних майстрів і ресторанними копіями:
Робочі процеси >>>


Сторінка з ознайомлювальними робочими поетапними процесами письма над портретами різних років:
Робочі процеси >>>


Портрет Анфіси. Подарунок під ялинку на новий рік для любої мами від доньки, яка мужньо боронить нашу батьківщину від російського окупанта. Донька в складних умовах любить, пам'ятає, цінує тих, хто стоїть за її спиною і надихає на перемогу. Полотно 50х55 см, пастозний акрил, олія, 2022 рік.
До портретів >>>


Портрет Серджіо. Портрет замовлений українцями мальтійцеві в знак подяки за допомогу українцям у війні з окупантською російською навалою. На грудях - викарбуваний у металі герб Мальти. Полотно 50х70 см, пастозний акрил, олія, 2022 рік.
До портретів >>>