НОВІ РОБОТИ

ПОРТРЕТИ, КАРТИНИ, СТАТТІ І ВІДЕО 2022 РОКУ


Портрет Тетяни на тлі моря. Портрет замовив для коханої дружини чоловік Тетяни Володимир з м. Луцька Волинської області. Полотно 45х50 см, пастозний акрил, олія, 2022 рік.
До портретів >>>


Сімейний портрет (сім'я Володимира). Подарунок сім'ї Володимира - подарунок шефу від колективу працівників. Замовлення портрета отримано з м. Сокаль Львівської області. Полотно 60х80 см, пастозний акрил, олія, 2022 рік.
До портретів >>>


Осінь на Калюжі. Штучне мальовниче озеро, утворене від затоплення старого кар'єру. Улюблене місце купання малинчан. В дитинстві і юнацтві навколишня краса природи рідного краю сприймається звично, як для риби вода. З плином часу в старих звичних місцях Малинщини на відстані від неї починаєш бачити різнобарвну красу, яка натхненно проситься на полотно. Полотно 110х70 см, пастозний акрил, олія, 2022 рік.
До пейзажів >>>


Сімейний портрет (сім'я Олександра). Подарунок молодій сім'ї від молодшої сестри дружини Олександра. Замовлення портрета було здійснено за деякий час до лютневого вторгнення російських окупантів в Україну. З впливом нових обставин реалізація задуму замовниці розтягнулася на півроку, бо певний час і замовниці і її сестри з дітьми не було на батьківщині. Полотно 60х80 см, пастозний акрил, олія, 2021 рік.
До портретів >>>


Портрет Ігора і Ольги. Подарунок для молодят від батьків сина. Полотно 50х70 см, акрил, олія, 2021 рік.
До портретів >>>


Портрет Дмитра і Олесі Гордонів. Подарунок для сім'ї відомого українського журналіста від почесного консула республіки Молдова Миколи Скрипковського. Портрет написаний на полотні олійними фарбами в класичній техніці. Полотно 90х70 см, акрил, олія, 2022 рік.
До портретів >>>


Портрет Христини. Не зважаючи на те, що ремонт нової нерухомості тягне на себе левову частку сімейного бюджету і не оформлені стіни для портрету, чоловік Христини Віктор не забув про вишуканий подарунок для своєї коханої дружини на її 37-й день народження. Полотно 55х60 см, акрил, олія, 2022 рік.
До портретів >>>


Італійський пейзаж із заквітчаної лоджії. Замовник Юрій, подорожуючи Європою, захоплювався її красою. Маючи захоплення художнім мистецтвом, звертав увагу на картини сучасних європейських майстрів живопису. Йому сподобалась картина з видом з заквітчаної лоджії на сучасний італійський пейзаж, доглянуте сільськогосподарське поле, маленьким містечком з церквою і безмежними полями з різними деревами, що потопають в прозорій атмосфері сонячного вечора вдалині. Назва картини і ім'я сучасного майстра невідомі. Полотно 78х48 см, акрил, олія, 2022 рік.
До копій сучасних майстрів >>>


Портрет Марини з котом. Влад хотів замовити портрет своєї дівчини Марини 23.02.2022, але з неочікуваним початком війни ця ідея відклалася на два місяці. Головне, хоч і пізніше, але реалізувалася красива ідея та є можливість досі радувати своїх близьких та найдорожчих людей. Полотно 40х60 см, акрил, олія, 2022 рік.
До портретів >>>


Мона Ліза з бокалом просекко. Картина написана для ресторану "Ой, мамо! Це було в Тбілісі" за мотивами роботи Леонардо да Вінчі "Мона Ліза Джоконда". Полотно 130х190 см, акрил, олія, 2018 рік.
До ресторанних копій >>>


Дама з хачапурі. Картина написана для ресторану "Ой, мамо! Це було в Тбілісі" за мотивами роботи Леонардо да Вінчі "Дама з горностаєм". Полотно 80х90 см, акрил, олія, 2017 рік.
До ресторанних копій >>>


Портрет Анни Ярославни, королеви Франції. Дочка київського князя Ярослава Мудрого. Художники й раніше писали портрети королеви. Цей сучасний портрет написаний по двох старіших портретах невідомих майстрів, взятих із відкритих джерел в інтернеті. Художник по-іншому написав кисті рук королеви, шию, більше уваги приділив їх деталізації. Дещо змінив корону, скіпетр, складки царського одягу та малюнок на ньому. Замість самотньої квітки написав повноцінну гілочку лілій із багатьма бутонами. Напис "Anne de Kiev, Reine de France" не був написаний, як на одному старішому портреті, оскільки замовник спланував його надрукувати на металевій табличці та почепити на багетну рамку. Полотно 112х142 см, акрил, олія, 2022 рік.


Полювання на вовка та лисицю. Чергова красива насичена деталями копія роботи великого Рубенса із серії картин про полювання на різних диких тварин. Безперечно, треба бути генієм, щоб красиво розставити і зв'язати всіх персонажів, так щоб ніхто з них не випадав із загального задуму. У житті, звичайно, таких красиво скомпонованих сцен не буває, але бурхлива фантазія митця може змусити глядача повірити, що так колись давно все й відбувалося. Незважаючи на те, що сцена кривава, писати картину художнику було важко і довго, але загалом дуже приємно. Копія зайняла своє місце у Royal palace. Полотно 150х100 см, акрил, олія, 2022 рік.
До копій старих майстрів >>>


Полювання на тигрів, копія Пітера Пауля Рубенса. Роботу над копією художник розпочав у мирний час у Києві, а закінчив у військовий у місті Хмельницький у готелі замовника, для якого і призначалася ця робота. Полотно 140х110 см, акрил, олія, 2022 рік.
До копій старих майстрів >>>


Портрет Наталії. Портрет жінки в шубі з келихом і сумочкою на фоні стіни в арабському стилі. Портрет написано по двох фотографіях з професійної фотосесії. Фон на портреті підібраний замовником так, щоби гармоніював з одягом героїні. Роботу над портретом завершено за день до початку нападу Росії на Україну 24.02.22. Замовник не встиг вчасно подарувати портрет Наталі, ця успішна можливість з'явилася вже у квітні за допомогою доставки вантажоперевізником по Україні. Полотно 60х80 см, акрил, олія, 2022 рік.


Портрет Олени з песиками. Портрет подарований мамі на день народження її дочкою. Полотно 60х50 см, акрил, олія, 2022 рік.


Копія Рубенса «Викрадення дочок Левкіппа» в красивому класичному інтер'єрі готелю Royal palace замовника у місті Хмельницький. Полотно 120х130 см, акрил, олія.
До інтер'єрів >>>


Сімейний портрет прибув із Києва до Одеси. Замовник згодом одягнув його в багет за стилем, який підходить для інтер'єру. Вся конструкція у зборі зайняла своє місце на стіні красивої сходової клітки приватного будинку серед інших живописних полотен. Полотно 80х100 см, акрил, олія.
До інтер'єрів >>>


Весільний портрет на фоні Нойшванштайну. Портрет араба Хосама і красивої українки Оксани. Полотно 80х110 см, пастозний акрил, олія, 2022 рік.
До весільних портретів >>>


Сімейний портрет не перше замовлення сім'ї Сергія. Чоловік та дружина із Одеси з 2017 року вже замовляли різнопланові роботи: гуморні для календарів, автомобільні копії сучасних майстрів, пастозні картини з фотографії. І, нарешті, відкрили у художнику-портретисті художника-портретиста) Робота над портретом закінчена у 2021 році, але портрет побачив своїх господарів після новорічного гармидеру на початку 2022-го.
До сімейних портретів >>>