Віталій Рубан: сімейний портрет, портрет з фотографії, портрет по фотографії
Віталій Рубан: сімейний портрет, замовлення сімейного портрета
Віталій Рубан: портрет по фотосесії художника, замовити портрет у художника

ВИДИ ПОРТРЕТА

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ

У багатьох людей зібрати сім'ю в один час і в одному місці виходить нечасто. Цьому сприяє усвідомлений вибір людей вести стрімкий спосіб життя, коли все потрібно встигнути.

Сімейний портрет, родина Сергія - батьки з синами на тлі квітів та лимонів

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я СЕРГІЯ).

Полотно 80х100 см, олія, 2022 рік.

Сімейний портрет з фотографії - Київ

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я ЛЕОНІДА).

Полотно 60х90 см, олія, 2014 рік.

Сімейний портрет олією на природі по фотосесії художника

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я АНДРІЯ).

Полотно 70х90 см, олія, 2013 рік.

Сімейний портрет в класичному інтер'єрі з колоною - подарунок від дружини для чоловіка на день народження

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ.
Полотно 60х70 см, олія, 2013 рік.

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я ВОЛОДИМИРА).

Полотно 70х50 см, олія, 2024 рік.

Сімейний портрет на замовлення - подарунок від сина для батька на день народження

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я ОЛЕКСАНДРА).

Полотно 50х70 см, олія, 2014 рік.

Сімейний портрет олійними на замовлення - художник Віталій Рубан

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я СВІТЛАНИ).

Полотно 100х80 см, олія, 2018 рік.

Сімейний портрет в інтер'єрі

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я ОЛЕКСАНДРА).

Полотно 70х90 см, олія, 2013 рік.

Сімейний портрет олією на замовлення - подарунок від старшого сина для батька на день народження - художник Віталій Рубан

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я ВІКТОРА).

Полотно 100х80 см, олія, 2014 рік.

Пріоритети часто розставляються так, що потрібно купити автомобіль, побудувати або купити квартиру, будинок або котедж, піти вгору по службовій кар'єрі, створити бізнес, прийти до своєї справи і т.д. Сімейний портрет дозволяє зібрати всіх членів сім'ї разом. Навічно! Так, не в житті, звичайно, але на полотні :) Сімейний портрет, написаний олійними фарбами на полотні, це найоригінальніший подарунок для всієї родини. У всі часи створення сім'ї було і є по сьогоднішній день найважливішою подією для кожного з нас. Авторитет сім'ї за будь-яких часів високий. Сім'я є берегинею духовних цінностей і передає з покоління в покоління життєвий досвід, який впливає на виховання дітей. Тому з найдавніших часів сімейні портрети, написані олією на полотні, прикрашали стіни палаців і замків. Онуки і правнуки мали чудову нагоду познайомитися зі своїми прабатьками і з їхнім походженням. Сімейні портрети створюються сьогодні день майстрами сучасності. Любов до своєї сім'ї спонукає людей робити приємні сюрпризи своїм близьким і найдорожчим людям. Сімейний портрет маслом служить чудовою прикрасою вашого будинку, а також підкреслює ваш статус і індивідуальність інтер'єру. Багато з клієнтів хочуть зобразити свою сім'ю на портреті в сучасному або у вбранні минулих століть, особливо коли кімната, в якій буде перебувати сімейний портрет, виконана в класичному стилі. Художник при зустрічі з замовником складає декілька відповідних композицій для сімейного портрета, підібравши найбільш відповідні образи героям, а клієнт вже визначається з вибором. Художник допоможе вам у досягненні ваших цілей. Замовляйте сімейний портрет олією в старовинному одязі, уявіть себе в образі князя, а вашу дружину справжньою княгинею. Подумки прагнучи до розкоші багатих людей не засуджуючи і наполегливо працюючи, є велика ймовірність втілення ваших бажань поступово матеріалізуватися в життя. Можна придумати будь-який інший образ, який ви хотіли б реалізувати в життя.