ПОРТРЕТ

Живопис чи псевдоживопис?

У художника Віталія Рубана ви можете замовити портрет ручної роботи, написаний на полотні олією. Художник представляє на сайті всі картини та портрети в достатніх для сприйняття деталей розмірах, щоб можна було вловити всі тонкощі та порівняти з фотографією-першоджерелом. На кожній роботі ви побачите підпис автора портрета та дату його написання.

Це дуже важливо, оскільки останнім часом на художньому ринку України з'являються нові та нові гравці, які створюють повністю або напівавтоматичні портрети. Величезну роль для створення таких портретів відіграє наявність у художника-дизайнера гарного програмного забезпечення, художніх фільтрів, що імітують акварельний, олійний живопис. І найголовніше, наявність в інтернеті готових портретів художників усього світу, на які можна спиратися для створення своїх образів. Звичайно, такі роботи мають право на існування. Замовнику в усі часи хочеться зробити на свято подарунок, який виглядатиме багато і красиво. На перший погляд ніхто не помітить каверзи здешевлення. Це відчуття прийде вже після, пізніше. У когось одразу, у когось із досвідом.

Є й несумлінні новачки, які використовують для реклами не свої роботи. Якщо трохи уважніше в них придивитись, то легко помітити, що, як правило, представлені портрети мають маленький розмір, затерто підпис автора; представлені роботи написані різним почерком, що неприйнятно одного художника.

Парний портрет - подарунок новоствореній сім'ї від батьків сина

ПОРТРЕТ ІГОРА І ОЛЬГИ.
Полотно 50х70 см, олія, 2021 рік.

Сімейний портрет з 4 людей на фоні вечірнього парку і моря

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ (СІМ'Я МИКОЛИ).
Полотно 95х75 см, олія, 2019 рік.

Сімейний пастозний з прописом деталей портрет на замовлення в Києві

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я ВІТАЛІЯ).

Сімейний портрет на замовлення.
Полотно 60х70 см, олія, 2020 рік.

Сімейний портрет олією на природі за фотосесією художника

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я АНДРІЯ).

Полотно 70х90 см, олія, 2013 рік.

Сімейний портрет у класичному інтер'єрі з колоною – подарунок від дружини для чоловіка на день народження

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я ВОЛОДИМИРА).

Полотно 60х70 см, олія, 2013 рік.

Сімейний портрет в інтер'єрі

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я ОЛЕКСАНДРА).

Полотно 70х90 см, олія, 2013 рік.

Парний портрет

ПОРТРЕТ ВОЛОДИМИРА И ТЕТЯНИ.
Полотно 50х70 см, олія, 2013 рік.

Сімейний портрет олійними фарбами на замовлення по професійній фотосесії

СІМЕЙНИЙ ПОРТРЕТ
(СІМ'Я АРТЕМА)

Полотно 90х70 см, олія, 2019 рік.

Груповий пастозний портрет - портрет матері з синами - художник Віталій Рубан

МАМА З СИНАМИ.
Пастозний портрет на замовлення у Києві.
Полотно 50х60 см, акрил, олія, 2019 рік.

Живопис за часів був найдовговічнішою технікою і такий він залишиться в історії. Художник пише портрети на заводських ґрунтованих акрилом бавовняних або лляних полотнах художньою олією, художнім акрилом, які прослужать вам та вашим рідним не один десяток років. Говорячи про десятки років, мається на увазі, що може бути і сотні, але художник готовий відповісти за ті перші а-ля прима роботи створені в 2004 році, за якими він спостерігає сам і з упевненістю може сказати і показати бажаючим, що жодних змін у їхній первозданній свіжості не відбулося.

Художник заявив про себе не одне століття і ми не з чуток знаємо про її тривалу безпеку. Чи поводитиметься так новомодна повністю або напівавтоматична робота, створена художником-дизайнером, ми не впевнені. Але впевнені в тому, що жодна псевдоживописна робота не дасть такого результату, як справжній живопис. Ручні роботи художників не набагато дорожчі від планшетних та друкованих робіт. Весь процес написання робіт від початку до кінця ви можете побачити у розділі Відео або прямо на ютуб-каналі художника Віталія Рубана. Вдалого вам вибору!