Віталій Рубан: дитячий портрет на бавовняному та лляних полотнах
Віталій Рубан: жіночий портрет, замовлення портрета по фото
Віталій Рубан: портрет, замовити портрет у художника

ПОРТРЕТ

Вибір художника.

Художник обрав для себе виконання портрета в найбільш довговічній техніці: портрет олійними фарбами на полотні.

Дитячий портрет на замовлення - портрет дівчинки в інтер'єрі

ПОРТРЕТ ДІАНИ.
Полотно 50х70 см, олія, 2017 рік.

Дитячий пастозний з прописом деталей портрет акрилом і олією на полотні - ручна робота

ПОРТРЕТ КАРОЛІНИ.
Полотно 60х85 см, акрил, олія, 2021 рік.

Дитячий портрет в образі балерини

ПОРТРЕТ МАЙІ.
Полотно 40х60 см, акрил, олія, 2021 рік.

Портрет дівчинки в образі княжни

ПОРТРЕТ ВІКТОРІЇ
в образі великої княжни
Марії Миколаївни.

Полотно 50х70 см, олія, 2012 рік.

Дитячий портрет на фоні моря

ПОРТРЕТ ГАННИ.
Полотно 70х50 см, олія, 2015 рік.

Портрет двоюрідних брата і сестри - подарунок для дідуся і бабусі від сім'ї сина

ПОРТРЕТ МАРКА І ДІАНИ.
Полотно 80х100 см, олія, 2017 рік.

Дитячий портрет

ПОРТРЕТ ОЛЕКСАНДРИ.
Полотно 60х80 см, олія, 2015 рік.

Портрет хлопчика - дитячий портрет

ПОРТРЕТ АНДРІЯ.
Полотно 50х60 см, олія, 2020 рік.

Портрет дівчинки з соняшником

ПОРТРЕТ ДАР'Ї.
Полотно 60х80 см, олія, 2011 рік.

За вашим бажанням художник може намалювати портрет в будь-якому стилі: імпресіонізм, сюрреалізм, класичний реалізм, фламандська техніка живопису. Але найчастіше, звичайно, художник пише портрети у стилі класичного реалізму на полотні олією. Для того щоб замовити портрет по фотографії вам потрібно зв'язатися з художником особисто і домовитися про втілення замовного портрета.
Один із найкращих подарунків - це портрет на замовлення по фотографії. Художник може написати портрет в будь-якій тематиці і жанрі: дитячий портрет, жіночий портрет, портрет батьків, парадний портрет, весільний портрет на замовлення і т.д. Портрет по фотографії буде радувати своїх господарів довгі роки.
Якщо ви хочете здивувати або порадувати своїх близьких ви можете замовити грандіозний сімейний портрет в сучасному або старовинному одязі в класичному інтер'єрі. Такий подарунок стане початком колекції "домашнього Ермітажу" і ваші внуки і правнуки з радістю зможуть продовжувати і наповнювати вашу колекцію, як це робили раніше королівські сім'ї. Художник має велику кількість напрацювань для нових цікавих проектів, тому ви завжди зможете підібрати собі композицію, яка вам найбільше до душі. Від вас художникові потрібна фотографія, яка вам подобається. Художник може написати портрет на замовлення як з кольорової фотографії, так і з чорно-білої. Визначившись з композицією портрета, художник підбере найбільш підходящий розмір портрета. Портрети художника, написані на полотні олійними фарбами, передають зовнішню схожість героя. Техніка написання портретів в стилі класичного реалізму (полотно, олія) є довговічною. Ця техніка і стиль написання портретів передався нам з глибокого минулого разом з картинами старих майстрів живопису, які на сьогоднішній день є безцінними. Портрет, написаний на полотні олією, переживе сотні років і зможе передаватися з покоління в покоління, радуючи своїх господарів. Якщо ви ще роздумуєте над вибором подарунка, сміливо звертайтеся до художника і результат перевершить всі очікування...