Віталій Рубан: виготовлення портретів ручної роботи на замовлення
Віталій Рубан: парний портрет, замовлення портрета по фото

ПОРТРЕТ

З натури або по фотографії?

Художник пише портрети на замовлення як по фотографії так і з натури. Портрет з натури пишеться за 7-10 сеансів. З технічно-часових причин вартість портрета з натури вище, ніж вартість портрета з фотографії.

Пастозний портрет на замовлення в Києві - жіночий портрет

ПОРТРЕТ ВІКТОРІЇ.
Полотно 50х60 см, олія, 2021 рік.

ПОРТРЕТ МІЛАНИ.
Полотно 70х90 см, акрил, олія, 2020 рік.

Жіночий пастозний чорно-білий портрет на замовлення – подарунок від мами коханій дочці

ПОРТРЕТ ВАЛЕРІЇ.
Полотно 50х60 см, акрил, олія, 2019 рік.

Портрет на замовлення у Києві - жіночий портрет - подарунок дівчині від хлопця

ПОРТРЕТ ОЛЬГИ.
Портрет на замовлення.
Полотно 50х60 см, олія, 2017 рік.

Портрет дівчини з дзеркальцем

ПОРТРЕТ ХРИСТИНИ.
Полотно 40х60 см, акрил, олія, 2021 рік.

Жіночий пастозний портрет олійними фарбами на замовлення

ПОРТРЕТ АНФІСИ.
Полотно 50х55 см, олія, 2022 рік.

Портрет на замовлення по фотографії

ПОРТРЕТ ОКСАНИ.
Портрет на замовлення в Києві.
Полотно 60х80 см, олія, 2012 рік.

Портрет жінки з білими песиками

ПОРТРЕТ ОЛЕНИ з песиками.
Полотно 60х50 см, олія, 2022 рік.

Жіночий портрет акрилом і олією на замовлення

ПОРТРЕТ ІРИНИ.
Полотно 40х60 см, олія, 2022 рік.

До недоліків створення портрета з натури можна віднести той факт, що він займає чималу частину часу героя зображеного на портреті. Є така легенда в середовищі художників, що нібито портрет з натури виглядає краще і жвавіше, ніж портрет, написаний по фотографії. Ми не сперечаємося з художниками, яким подобається писати портрет тільки з натури і не визнавати право на існування написання портрета з фотографії. Для них це дійсно так! Віталій Рубан стверджує, що якщо домогтися максимальної схожості з фотографією, то весь характер і внутрішній світ людини передасться на портреті автоматично. Віталій вважає, що важко передати внутрішній світ людини в разі, якщо художник пише портрет більш грубою кистю. Тут вже дійсно художнику потрібно володіти неабияким талантом і майстерністю, щоб грубим розчерком пензля покласти пастозний мазок там, де це потрібно і де він буде доречний. У разі написання портрета по фотографії швидше за все важливим є той факт, як зроблена фотографія. Віддавайте перевагу фотографіям, створеними професійними фотографами. Професійні фотографи на відміну від середньостатистичного користувача фотоапаратом вміють грамотно поставити світло при зйомці, тим самим показати об'єм, зменшити недоліки і підкреслити потрібні риси.
Девіз художника: «Немає нічого неможливого!». Перемога для художника - це світло в очах клієнта, коли він бачить той результат, на який спочатку розраховував.
На сьорікнішній день ціни на портрети досить прийнятні і доступні, так як на даному етапі творчості художник працює на своє ім'я. Існує такий варіант, коли клієнт розраховує на певну суму. В такому випадку, виходячи з неї можна разом підібрати оптимальні розміри і композиційне рішення майбутнього портрета. Для того, щоб замовити портрет по фотографії , вам потрібно вибрати кілька фотографій для майбутнього портрета і зателефонувати художнику. При особистій зустрічі з художником ви зможете обговорити всі деталі майбутнього портрета : визначитися з композицією портрета, тобто, в якій позі і одязі людина буде виглядати і розташовуватися на портреті, вибрати найбільш відповідний фон, розмір портрета.
Ви можете в будь-який час замовити портрет в Києві , художник може прийняти вас коли вам буде зручно, незалежно від часу та дня тижня. Домовитися про зустріч ви можете в будь-який час і навіть у святкові дні! Більш детальну інформацію про те, як замовити портрет в Києві , ви зможете отримати вивчивши сторінку контакти або зв'язавшися з художником по телефону. Кожен проект індивідуальний, тому, зателефонувавши художнику особисто, ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію і відповіді на всі запитання. Телефонуйте - вам завжди раді!