Віталій Рубан: художник-портретист, портрет з фотографії, портрет по фотографії
Віталій Рубан: портрет, замовлення портрета по фото
Віталій Рубан: портрет, замовити портрет у художника

ПОРТРЕТ

Мрії.

У кожної людини є свої бажання, мрії. Всі ми знаємо, що у багатьох успішних людей часто з легкістю збуваються навіть дитячі бажання, а у деяких рідше.

Жіночий портрет на замовлення, пастозний живопис з прописом деталей - художник Віталій Рубан

ПОРТРЕТ ХРИСТИНИ.
Полотно 60х90 см, акрил, олія, 2017 рік.

Портрет молодої бразилійки

МОЛОДІСТЬ.
Полотно 40х50 см, олія, 2015 рік.

Жіночий портрет з подушками

ПОРТРЕТ ІРИНИ.
Полотно 40х60 см, олія, 2023 рік.

Замовити портрет - Подарунок Потапа коханій дружині

ПОРТРЕТ ІРИНИ
в кріслі.

Полотно 80х100 см, олія, 2011 рік.

Жіночий портрет

ПОРТРЕТ ЛЮДМИЛИ.
Портрет на замовлення.
Полотно 80х60 см, олія, 2015 рік.

Жіночий пастозний портрет - портрет дівчини з величезним букетом троянд

ПОРТРЕТ ТЕТЯНИ.
Полотно 60х80 см, олія, 2020 рік.

Портрет жінки в шубі з келихом і сумочкою на фоні стіни в арабському стилі

ПОРТРЕТ НАТАЛІЇ.
Полотно 60х80 см, олія, 2022 рік.

Портрет балерини

ПОРТРЕТ БАЛЕРИНИ.
Полотно 70х50 см, олія, 2016 рік.

Жіночий портрет в мантії на полотні олійними фарбами - художник Віталій Рубан

ПОРТРЕТ ГАЛИНИ.
Полотно 60х80 см, олія, 2015 рік.

Багато з того, до чого линуть наші думки і бажання, відбувається. Портрет може стати своєрідним концентратом думок у потрібному напрямку, щоб досягти мети. Ви можете замовити портрет олійними фарбами на фоні своєї мрії: яхти, вілли, моря, басейна, історичної української сільської хатинки, в міністерському кріслі, на фоні альпійських або карпатських гір, живого струмка або замовити портрет олійними фарбами, де ви будете зображені сидячи, наприклад, в космічному кораблі. Дивлячись на такий портрет з кожним днем ви будете все ближче наближатися до своєї мрії. Якщо у вас немає професійних фотографій, але вам хочеться зробити приємне своїм близьким, майстер в цьому випадку зможе вам допомогти здійснити ваше бажання. Художник напише портрет олійними фарбами вклавши в нього свої знання, вміння і майстерність, щоб ви обов'язково залишилися задоволені результатом. Художник зможе правильно підібрати освітлення на портреті маслом, поміняти зачіску, змінити позицію на портреті або навіть написати сімейний портрет з абсолютно різних фотографій. У разі якщо ви хочете замовити портрет для себе і / або ваших близьких родичів або знайомих, які знають, що для них готується портрет в подарунок , то художник може сам провести необхідну фотосесію. Звертайтеся до майстра і він вам обов'язково зможе допомогти в реалізації ваших бажань на полотні олійними фарбами.
Подаруйте молодятам портрет маслом, який послужить чудовою прикрасою їх сімейного гніздечка і буде чудовим нагадуванням їх любові на все життя. Весільний портрет виходить завжди надзвичайно красивим, так як в цей день молодята виглядають якнайкраше і готуються до цього дня з усією відповідальністю, а фотографії з цього дня виконують професійні фотографи. Професійні фотографії відіграють велику роль у створенні портрета. На професійних фотографіях завжди добре і правильно підібрані пози та освітлення; люди, зображені на фотографіях, виглядають природньо. В такому випадку художник завжди має готовий матеріал для роботи.
Олійні портрети художника Рубана Віталія знаходяться в приватних колекціях замовників з України та за кордоном, зокрема Росії, Грузії, ОАЕ, Словаччини, Греції, Німеччини, Італії, Польщі, Данії та Канади.
Ви можете подарувати портрет олійними фарбами для своїх коханих, начальнику, замовити портрет батькам, портрет своїй дитині, портрет на весілля, замовити портрет маслом друзям, портрет родичам тощо.